Biała ciepła czy biała zimna? Naświetlacze LED i szerokie spektrum ich możliwości

Biała ciepła czy biała zimna? Naświetlacze LED i szerokie spektrum ich możliwościMamy dla Ciebie świetną wiadomość: nie musisz już wybierać między wygodą oświetlenia zewnętrznego, a jego efektywnością!
Naświetlacze LED to oświetleniowy hit ostatnich sezonów. Zdecydowanie przebijają swoją praktycznością i mnogością zastosowań klasyczne halogenowe lampy led, a to za sprawą całego mnóstwa ustawień i udogodnień, które przy ogromnej wydajności tych lamp czynią je najlepszym wyborem do ogrodu, prywatnej uprawy roślin czy oświetlenia przydomowego.
Nie musisz przepłacać!
Każdy wybrany przez Ciebie naświetlacz LED to wyjątkowo wydajne źródło światła, za które zapłacisz proporcjonalnie mniej, niż za (pozornie tylko) bardziej wydajne klasyczne lampy led, czy inne systemy oświetleniowe.
A co oferuje Ci ledowy naświetlacz?
– To niespotykana wydajność i długie świecenie o sprawdzonej jakości, o które nie będziesz się już martwić przez kilkadziesiąt tysięcy godzin.
– Dostępność różnych źródeł światła (jasne, ciepłe lub mieszane).
– Zredukowany stopień nagrzewania lampy i wzmocnione bezpieczeństwo jej używania.
– Możliwość zakupu najnowocześniejszego modelu z czujnikiem ruchu (idealne do ogrodu otaczającego posiadłość).
– Duży zasięg świecenia i możliwość doboru pożądanego promienia świecenia oraz powierzchni i jej długości.
– Regulacja czasu świecenia, położenia, czułości, kąta świecenia oraz maksymalnego zakresu działania czujnika.
– Szeroki wachlarz wymiarów dostępnych lamp.

Regulacja i obsługa

Do tego oferowane przez najlepsze sklepy lampy typu naświetlacze LED posiadają stosunkowo niedużą wagę i intuicyjną obsługę. Transport nie będzie żadnym problemem – tak samo instalacja lamp. Cieszenie się długotrwałym i bezpiecznym światłem o wielu możliwościach regulacji jego mocy i sposobu padania gwarantowane. W stosunku do podobnych systemów oświetleniowych ten łączy zalety najpopularniejszych z nich, od siebie „dorzucając” wyjątkowo długą wydajność świecenia. To chyba wystarczający argument przemawiający za wyborem do własnego ogrodu lub szklarni pełnego systemu świateł naświetlaczowych LED.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz