Energooszczędność i elastyczność w jednym? Nowoczesne naświetlacze LED.

Energooszczędność i elastyczność w jednym? Nowoczesne naświetlacze LED.Wielu klientów sklepów oświetleniowych i marketów budowlanych pyta o najbardziej energooszczędne rozwiązania świetlne, pasujące do zastosowań zewnętrznych, na przykład do ogrodu. W mniemaniu ogromnej większości z nich to lampy halogenowe LED są najbardziej optymalnym pomysłem na oświetlenie. Jednak tego typu oświetleniem: elastycznie dopasowywanym do panujących warunków i absolutnie energooszczędnym (nawet do kilku razy bardziej, niż zwykłe LED-owe halogeny) są nowoczesne i praktyczne naświetlacze led.


Kilka podstawowych zasad naświetlaczy LED, o których mogłeś/aś nie wiedzieć:
– Ten typ lampy posiada ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, co czyni je odpornymi między innymi na kurz, wilgoć deszczu czy pluchy. Zapewnia to odpowiednio wysoka klasa szczelności (zawsze podawana przez producenta jako jeden z najważniejszych parametrów).
– Naświetlacz LED posiada w wysokim stopniu zredukowaną emisję ciepła i na rynku nie ma sobie równych w porównaniu z tradycyjnymi lampami.
– To największa żywotność z wszystkich dostępnych w sklepach klas lamp (kilkadziesiąt tysięcy godzin), a w dodatku na żywotność tę nie wpływa częstotliwość włączania i wyłączania urządzeń.
– Elastyczna regulacja naświetlaczy LED (pod każdym kątem, także jeśli chodzi o długość, wysokość, szerokość kąta padania i podobne parametry) czyni je najlepiej dopasowywalnymi do zewnętrznych warunków ich funkcjonowania i pożądanego przez nas natężenia światła w wybranych miejscach.

Polecamy uniwersalne lampy typu naświetlacze LED – są one obecnie dostępne w wielu popularnych marketach z urządzeniami ogrodowymi i praktycznymi rozwiązaniami technologicznymi, a dobranie odpowiedniej lampy zajmuje większości klientów zaledwie kilka minut. Ich ceny są wyjątkowo atrakcyjne jak na prezentowaną żywotność, a łatwy montaż i niski pobór mocy, a także bezpieczeństwo ich używania to podstawowe cechy, dzięki którym przekonuje się do nich coraz większa ilość klientów – także tych w profesjonalny sposób zorientowanych na oświetleniowe rozwiązania.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz