Gdzie kupować chemię budowlaną?

Chemia budowlana jest dostępna w sprzedaży zarówno w wielkopowierzchniowych marketach budowlanych jak i w małych rodzinnych sklepikach, w których nabędziemy tynki gipsowe, dodatki do betonu czy impregnat do drewna.

Dużą popularnością cieszą się sieci sklepów budowlano-wykończeniowych i remontowych, gdzie można nabyć prawie wszystkie produkty w jednym miejscu. Jedną ze szczytowych pozycji wśród tych sklepów zajmuje Castorama. Sieć marketów oferuje materiały budowlane, wykończeniowe, do wystroju wnętrz oraz meble. W ofercie znajduje się również chemia budowlana. Odwiedzając Castoramę, zakupimy zarówno klej do płytek, tynki gipsowe, jak i różnorodne specyfiki do pielęgnacji i ochrony elementów drewnianych, w tym między innymi lakiery do drewna oraz woski i impregnaty do drewna. W ofercie również dodatki do betonu, w tym plastyfikator do betonu różnych producentów. Jeśli potrzebujesz chemii budowlanej, sprawdź katalog firm budowlanych, wśród których znajdują się także dystrybutorzy niezbędnych produktów. Castorama należy do grupy Kingfisher i posiada swoje sklepy w 54 miastach w Polsce.

Jednak to nie jedyna sieć grupy Kingfinger, która jest obecna na polskim rynku.

Mniej znaną, ale również godną uwagi jest sieć składów remontowo-budowlanych Brico Depot. Brico Depot charakteryzuje się przystępnymi cenami i szerokim wyborem produktów. W ofercie sieci znajdziemy, między innymi różnego rodzaju farby, zaprawy murarskie oraz tynki gipsowe. Brico Depot oferuje możliwość zakupów przez telefon. W ofercie znaleźć można nie tylko tynk gipsowy czy tynki cementowo wapienne, ale dostępna jest także zaprawa klejąca, zaprawa murarska oraz zaprawa tynkarska. Wszystko, co niezbędne podczas remontu w domu. Kolejna sieć sklepów to markety budowlano-dekoracyjne Leroy Merlin. W Leroy Merlin znajdziemy szeroki wachlarz produktów do drewna, w tym lakierobejce, lakiery do drewna, impregnat do drewna różnych producentów oraz środki do retuszu. W sklepach Leroy Merlin chemia budowlana jest reprezentowana również przez różnego rodzaju kleje, w tym klej do glazury i klej do płytek ceramicznych, zaprawy klejące oraz klej do drewna. Dostępny jest również klej do wełny mineralnej Cekol oraz elastyczna zaprawa klejowa czy plastyfikator do betonu.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz