Karta podarunkowa doskonałą motywacją

Bardzo wielu pracodawców ma problem z motywowaniem swoich pracowników. Często zdarza się, iż wiele osób nie wie, w jaki sposób zmotywować swoich podwładnych, aby osiągnęli zamierzony cel.

Zatem jeżeli aktualnie pracujemy nad ważnym projektem i potrzebujemy wsparcia naszych podwładnych, w jaki sposób możemy ich zmotywować?

Popularna motywacja

Jeszcze kilkanaście lat temu bardzo popularną motywacją było dawanie prezentów. Były to przykładowo nagrody rzeczowe, który dany pracownik otrzymywał za wybitne osiągnięcia w pracy, jak również za zrealizowane powierzonych mu zadań na czas.

Czasy się zmieniły

Jednak obecnie sytuacja nieco się zmieniła. W dzisiejszych czasach w sklepach mamy dostępne praktycznie wszystko, z tego powodu często zdarza się, iż nagroda rzeczowa nie stanowi dobrej motywacji dla naszych pracowników.

Karta podarunkowa

Zatem jeżeli w krótkim czasie zależy nam przykładowo na sfinalizowaniu ważnego projektu, powinniśmy zdecydować się na zakup specjalnej karty podarunkowej. Takie karty mogą być przedpłacone co oznacza, iż znajduje się na nich określona kwota, którą obdarowany może wydać na dowolne zakupy. Jest to bardzo istotne, ponieważ często zdarza się, że pracownicy mają bardzo różne potrzeby, dlatego warto podarować im pieniądze w postaci karty przedpłaconej.

Zwykła karta płatnicZa

Warto wiedzieć, iż tego typu karta wyglądem często przypomina zwykłą kartę płatniczą (zobacz). Odpowiednio wcześniej powinniśmy określić właściwy limit na tej karcie i przykładowo ogłosić naszym pracownikom, iż takie karty można otrzymać w zamian za wykonanie powierzonych zadań zgodnie z wcześniej określonym harmonogramem pracy. Taka karta podarunkowa stanowi dla każdej osoby doskonałą motywację, ponieważ dzięki niej pieniądze możemy wydać w dowolnym miejscu.

Motywuj pracowników

Karta podarunkowa doskonałą motywacjąCzęsto zdarza się, iż z powodu zbyt wielu obowiązków, z jakimi na co dzień zmagają się nasi pracownicy bardzo ciężko jest ich zmotywować do bardziej efektywnej pracy. Dlatego warto wprowadzić w swoim przedsiębiorstwie system kart podarunkowych, które można otrzymać jako nagrodę za wywiązanie się w terminie z powierzonych obowiązków.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz