Kolorystyka i formuła Dulux EasyCare

Kolorystyka i formuła Dulux EasyCareJeżeli chodzi o malowanie, to może ono znacznie zmienić charakter naszego mieszkania, czy też jednego nawet pomieszczenia. Ponadto jest tak, że określony kolor ścian, sufitu może mieć różne barwy nawet wówczas kiedy to mówimy o pokoju, sypialni, czy kuchni.

Znaczy to tyle, że nie musimy danego pomieszczenia malować tylko na jeden kolor. . Jeśli natomiast nie wiecie jak malować ściany albo jak urządzić pokój zapraszamy do naszego poradnika Co do wyboru barwy farby to może ona być zależna od tego co też znajduje się w pokoju, jaki jest dywan, meble, ława, fotele itp. Jest bowiem tak, że niekiedy pewne zestawienie kolorów może się ze sobą gryźć.

Odcienie kolorów

Podobnie jest na przykład z odcieniami określonych kolorów. Trudno też wyobrazić sobie salon, czy nawet inne pomieszczenie pomalowane całkiem na czarno. Z tego wynika, że pomimo tego, że obowiązuje tu duża różnorodność, to jednak trzeba dobrze wybrać. I kiedy już mamy jakiś pomysł przyjdzie nam wybrać markę, która to produkuje dobre farby. Tu na pewno dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty firmy Dulux. Na pewno mówimy tutaj o takiej farbie, która to już po nałożeniu jednej warstwy spełnia swoje warunki. Przy farbach gorszej jakości nie rzadko trzeba ścianę malować przynajmniej dwa razy, gdy tymczasem farby Dulux bardzo dobrze kryją ściany i sufity.

Typy farb

Warto tut też nadmienić, iż mamy tutaj całą paletę kolorów. Pomimo istnienia pełnej dowolności producent chętnie zachęca nas do skorzystania z określonych barw charakterystycznych dla danego sezonu. Warto też wspomnieć, że wśród farb Dulux mamy kilka różnych typów tychże preparatów. Jednym z nich na pewno będzie całkiem nowa formuła EasyCare. A oto i kilka faktów, które to przemawiają właśnie za tym typem farby Dulux:

– farba ta jest wydajna

– dobrze trzyma się pędzla (nie chlapie)

– doskonale kryje (jednolity kolor)

– wygładza powierzchnię

– nie zaburza cyrkulacji powietrza

– odpycha wszelkie płynne zabrudzenia i wodę

– jest odporna na szorowanie

Co istotne mówimy tutaj o bardzo szerokiej palecie nie tylko kolorów, ale i ich odcieni. Dla przykładu kiedy chcemy wybrać tradycyjną biel, to tutaj mamy przedstawionych przynajmniej jej 6 odcieni. Jedne z nich będą mniej inne bardziej żywe, jasne, a wybór zależy już wyłącznie od klienta.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz