O tym jak wybieraliśmy drzwi do mieszkania

https://www.design-interior.com.pl/o-tym-jak-wybieralismy-drzwi-mieszkania/Razem z żoną kupiliśmy nowy dom. Była to kompletna ruina, jednak wierzyliśmy, że damy radę tchnąć w ten budynek ducha i dużo pozytywnej energii. Na początku wzięliśmy się za solidny remont strony zewnętrznej. Zamówiłem firmę budowlaną, która poprawiła tynki, dobudowała ganek i pomalowała cały dom na kolor pomarańczowy.

Jedynie kolumny fantazyjnie się wyróżniały, zostały odmalowane na fioletowo. Następnie zamówiłem dachówki. Wybrałem odcień, który pasował do malowniczej scenerii domu. Żona była bardzo zadowolona z tak pomyślnego przebiegu prac. Zaprosiła mnie i moją kartę debetową na zakupy do sklepu budowlanego.

Urządzenie wewnętrzne

Chciała zakupić urządzenia wewnętrzne, takie jak kabina prysznicowa, wanna oraz drzwi. O ile na akcesoriach sanitarnych bardzo dobrze się znałem, o tyle miałem problem z odpowiednim doborem drzwi. Zapytałem ekspedienta, jakie drzwi są obecnie na czasie. Odpowiedział mi, że zdecydowanie drzwi łamane. Nigdy o nich nie słyszałem dlatego poprosiłem o więcej szczegółów. Pokazał mi je w katalogu. Wyglądały bardzo interesująco. Zapytałem sprzedawcę czy taki rodzaj drzwi nie ma skłonności do łamania. Zdecydowanie zaprzeczył, wydawał się nawet lekko urażony moim naiwnym pytaniem.

Zainteresowanie takim rozwiązaniem

Żona była bardzo zainteresowana takim rozwiązaniem. Na pewno miała już przed oczami tłumy koleżanek, które z zazdrością patrzą na drzwi do naszej sypialni. Nie chciałem jej odbierać tej wizji dlatego powiedziałem sprzedawcy, że z największą przyjemnością wyposażę swoje mieszkanie w drzwi składane. Ekspedient nie krył zadowolenia, że dokonałem tak mądrego wyboru. Przyniósł z magazynu wielką, prostokątną paczkę, z którą skierowałem się do kasy. Kasjerka nie potrafiła jej podnieść, dlatego jej pomogłem przewinąć pakunek przez czytnik. Zapłaciłem kartą debetową, wyniosłem paczkę i razem z żoną pojechaliśmy do domu. Przy montażu drzwi nie było najmniejszych problemów, instrukcja była bardzo obszerna i dokładna. Gdy żona zobaczyła efekt, była przeszczęśliwa. Zrobiła kilka zdjęć aby porozsyłać je koleżankom.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz