Szklane drzwi i kabiny

Na pewno każdy z nas marzy o tym, by wyposażenie wnętrz, z których korzysta się na co dzień, nie tylko robiło wrażenie swoją estetyką, lecz także, by było niezwykle funkcjonalne. Aby wprowadzić do naszego domu powiew nowoczesności, warto zwrócić uwagę na niezwykle popularne ostatnio rozwiązania, które są możliwe dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego.

Bardzo efektowne, a zarazem pozwalające cieszyć się w domu dużym komfortem, są szklane drzwi. Mamy możliwość wyboru drzwi  wahadłowych, przymykowych, składanych oraz przesuwnych. Każdy typ takich drzwi doskonale wygląda w nowoczesnych wnętrzach, jednak nawet gdy nasze mieszkanie urządzone jest w tradycyjny sposób, możemy wybrać model idealnie harmonizujący z  wystrojem wnętrza.

Wybierając szklane drzwi przesuwne, stawiamy na ekskluzywny wygląd pomieszczenia i na wygodę, którą szybko będziemy mogli docenić. Takie drzwi charakteryzują się specjalnym typem mocowania – przesuwają się one po szynie zamontowanej albo u sufitu, albo przymocowanej do szkła lub ścianki szklanej. Nie posiadają one szyny podłogowej, ich konstrukcja zatem jest optymalna dla wszystkich, którzy chcą uniknąć problemów z utrzymaniem podłogi w czystości. Same drzwi również nie sprawiają problemów przy czyszczeniu. Drzwi szklane są bezpieczne, ponieważ wykonane są z grubego szkła hartowanego, możemy też wybrać szkło hartowane laminowane. Szkło najwyższej jakości będzie nam służyło całe lata, nie tracąc z biegiem czasu swej atrakcyjności.

Sprawdź: kabiny prysznicowe szklane

Dużą popularnością wśród osób chcących urządzić swój dom w świetnym stylu są szklane kabiny prysznicowe. Dzięki nim będziemy mogli zrelaksować się po ciężkim dniu w komfortowych warunkach. Precyzyjnie wykonane kabiny z szkła hartowanego nadadzą łazience naprawdę ekskluzywny i oryginalny wygląd. Mamy możliwość wybierania wśród bardzo wielu atrakcyjnych modeli, dlatego dopasujemy szklane drzwi do każdego wnętrza. Możemy zamówić kabiny wyglądające klasycznie, idealnie dostosowujące się do stylistyki pomieszczenia, dla wielu osób atrakcyjna jest opcja wyboru oryginalnie i wyjątkowo wyglądającego modelu, robionego na specjalne zamówienie. Istnieje bardzo wiele możliwości zabudowy każdej wnęki natryskowej, zatem warto wykorzystać to, że nasza łazienka ma szansę odzwierciedlać nasze indywidualne upodobania. Warto pomyśleć o nietypowo wyglądającym szkle – kabiny prysznicowe wykonywane są ze szkła o różnych kolorach i wzorach, niektóre z nich wyglądają wyjątkowo okazale. Inwestycja w takie kabiny na pewno się opłaci, ponieważ zyskamy możliwość wyjątkowego relaksu.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz