Testery kolorów z palety Dulux

Testery kolorów z palety DuluxMalowanie ścian farbami to jeden z najbardziej popularnych sposobów dekoracji ścian. Przyczyn jest wiele. Po pierwsze, farby są łatwe w położeniu i poradzi sobie z tym zadaniem nawet kompletny laik w dziedzinie dekoracji. Co więcej, decydując się na ten sposób zyskuje się gwarancję, że w przypadku powstania zabrudzeń łatwo będzie można je wyczyścić. Szczególnie łatwo można to zrobić w przypadku farb dobrej jakości, jakimi niewątpliwie są te marki Dulux. Duży wybór kolorów dodatkowo zachęca do zakupu. Poszczególne odcienie można nawet mieszać tak, aby uzyskać unikalną, idealnie dopasowaną wersję. Aby jak najlepiej ocenić, czy dany kolor nadaje się do określonego wnętrza, warto skorzystać z testerów kolorów.

Testery kolorów – co to?

Wielu ludziom wydaje się, że jedynym sposobem na ocenę koloru jest skorzystanie z odpowiednich wzorników. Co prawda są one dostępne praktycznie w każdym sklepie oferującym farby Dulux, jednak ich dokładne obejrzenie może wcale nie przynieść oczekiwanego efektu. Wszystko dlatego, że wzorniki są małe i trudno wyobrazić sobie, jak będą wyglądały w domu, na całej ścianie. Co więcej nikt nie kupi całego opakowania farby, tak aby w przypadku, gdy odcień się nie spodoba, musieć wyrzuci je do kosza.

Testery farb

Marka Dulux postanowiła pomóc swoim klientom w wyborze wprowadzając testery farb. Są to małe i posiadają specjalny pędzelek ułatwiający aplikację. Jedyne co wystarczy zrobić, to wybrać odpowiedni odcień z szerokiej gamy barw i zabrać go do domu. Na miejscu z powodzeniem można pomalować produktem niewielką część ściany i na tej podstawie ocenić, czy będzie ona dobrze wyglądała gdy umieścimy ją już na całej powierzchni. Testery kolorów pomagają uniknąć rozczarowania związanego z nieodpowiednim doborem koloru i nieopacznym pomalowaniem nim pomieszczenia. Ta nieduża inwestycja zapewni satysfakcję z końcowego efektu. testery farb są coraz lepiej dostępne co sprawia, że kupić je może praktycznie każdy zainteresowany ofertą farb Dulux i planujący remont przy jej użyciu.

Testery kupisz na tej stronie: https://sklep.duluxpolska.pl/

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz