Tkaniny w kwiaty – najnowszy trend obecnego sezonu

Tkaniny w kwiaty - najnowszy trend obecnego sezonu

Najwięksi projektanci mody na wybiegach modowych stolic jak co roku lansują trendy, które obowiązywać będą w nadchodzącym sezonie.

Na wiosnę i lato nieśmiertelnym i zawsze modnym motywem będzie trend botaniczny lub kwiatowy, który każdego roku powraca w nieco odmienionej formie.

Tkaniny w kwiaty – idealny wybór na ciepłe dni

Kwiatowe sukienki, zwiewne bluzeczki czy długie, rozszerzane spodnie w zaskakującym, przyciągającym spojrzenia deseniu. Każda kobieta pragnie wyglądać pięknie, czuć się we własnej skórze doskonale oraz ubierać się modnie. Zakładając na siebie piękną, kobiecą sukienkę w drobne kwiatki dajemy sygnał światu, że doskonale wiemy, jak odpowiednio uwydatnić atuty naszej sylwetki by wyglądać kobieco oraz wiemy, co obecnie w modzie piszczy. Ponadto kwieciste tkaniny przywodzą na myśl wiosenne, ciepłe dni co jeszcze bardziej wprawia nas w cudowny nastrój. Tkaniny w kwiaty powinny znaleźć się w szafie każdej prawdziwej miłośniczki mody, która stale śledzi nowinki, jakie pojawiają się na wybiegach.

Kwiaty na poduszkach, zasłonach i meblach

Trend kwiatowy nie tylko opanował kobiece szafy, ale również i mieszkania. Trend botaniczny cały czas zyskuje na popularności i coraz chętniej pojawia się zarówno na obrazach, tapetach jak i poduszkach. Tkaniny w kwiaty to doskonały motyw wiosenny, aby wprowadzić nieco życia do naszego mieszkania po długiej i mroźnej zimie. Piękne, długie zasłony idealnie odmienią nasze okna, a różnokolorowe poduszki ułożone na sofie lub na narożniku sprawią, że mieszkanie będzie wyglądać bardziej zapraszająco. Renifery i świąteczne detale odkładamy głęboko do szafy w oczekiwaniu na kolejne Święta Bożego Narodzenia, natomiast wyciągamy piękne tekstylia w soczystych odcieniach, które doskonale poprawiają nastrój oraz świetnie nastrajają od rana na cały, długi i pracowity dzień. Tkaniny w kwiaty wiosną i latem w mieszkaniu sprzyjają również odpoczynkowi i błogiemu relaksowi oraz przenoszą do ciepłych, słonecznych, idealnych na letni urlop miejsc.

Zobacz również: http://tkaniny-milinkiewicz.pl/19-tkaniny-kwiaty

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz