Wybierz mieszkanie w Warszawie

Wybierz mieszkanie w Warszawie

Nie znam nikogo kto nie marzy o własnym mieszkaniu. Chyba każdy z nas chce mieć swój dach nad głową. Dzięki temu nie musimy się martwić o to, że ktoś nas wyrzuci z mieszkania. Niestety większość ludzi wyprowadzających się z domu rodzinnego musi mieszkać na wynajmowanym, bo nie stać ich na zakup własnego lokum.

Studenci, którzy wyprowadzają się do większych miast mieszkają na stancjach albo w akademikach. Muszą wynajmować pokoje, więc tak naprawdę mieszkają w domu z całkiem obcymi ludźmi.

Oczywiście nie jest to komfortowa sytuacja

Zazwyczaj decyzja o kupnie mieszkania jest podejmowana przez młode małżeństwa. Ludzie szukają wtedy domu, w którym spokojnie będą mogli zakładać swoją własną rodzinę. Przy kupnie mieszkania musimy pamiętać o tym, że bardzo ważna jest lokalizacja. Oczywiście ludziom, którzy zaczynają dopiero swoje kariery albo uczą się polecam duże miasta. W nich jest o wiele więcej możliwości. Przede wszystkim nie trzeba martwić się o brak pracy. Na przykład w Warszawie ludzie nie mają tego problemu. Znam takich, którzy w jednym tygodniu zmieniali pracę trzy razy! Wcale nie dlatego, że zostali wylani, ale dlatego, że im się ona po prostu nie podobała.

Moim zdaniem mieszkania z rynku pierwotnego w Warszawie to doskonała inwestycja na lata. Bowiem takie mieszkanie nadaje się nie tylko dla pary, ale dla całej rodziny. W Warszawie właściwie na każdym rogu stoi jakaś szkoła czy przedszkole. Dzięki temu nie ma również problemu z tym gdzie zostawić dziecko podczas pracy. Oprócz tego jest wiele możliwości rozwoju. Oczywiście jest również kilka minusów.

Cena takiego mieszkania nie jest niska

Ja jednak uważam, że naprawdę warto wziąć kredyt, aby móc zamieszkać w okolicy, która bardzo prężnie się rozwija. To bardzo przyszłościowa inwestycja. Dlatego polecam ją wszystkim młodym małżeństwom i parom, które chcą razem zamieszkać. Oczywiście takie mieszkanie może wybrać także singiel, ale im raczej polecam kawalerki. W razie czego będzie mógł ją sprzedać albo nawet wynająć.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz