Zaawansowane metody na wybielanie zębów

Zaawansowane metody na wybielanie zębówSposobów na wybielenie zębów jest naprawdę wiele. Prowizorycznie możemy zastosować również składniki, które mamy u siebie w domu, czasem niektórzy kupują różnorodne produkty w sieci, które zostały przygotowane specjalnie po to, żeby wybielić zęby. Zdecydowanie warto jest pamiętać o tym, że dzisiaj możemy również skorzystać z usług, jakie przygotowały gabinety dentystyczne.

Zalety chodzenia do dentysty

Jaki jest plus stosowania takich rozwiązań? Przede wszystkim w ten sposób jesteś w stanie najłatwiej i najszybciej radzić sobie z problem przebarwień, ale w długotrwałej perspektywie – na pewno takie zabiegi są najskuteczniejszą formą wybielania. W przeciwieństwie do zabiegów stosowanych w domu, różnorodne zabiegi wybielające w gabinetach dentystycznych mogą się okazać bezpieczniejsze. Profesjonalny stomatolog będzie kontrolował dawkę substancji wybielającej, jaka jest nakładana na nasze zęby, co na pewno będzie o wiele bezpieczniejsze. Warto jest zastosować takie rozwiązania szczególnie wtedy, kiedy po prostu wszystkie inne metody zawiodły. Jeśli naprawdę chcemy mieć białe zęby, to zastosowanie tych wyśmienitych środków da najlepsze efekty.

Metoda nakładkowa

Dzisiaj w Polsce stosuje się na przykład metodę nakładkową, której koszt to około 1000 zł. Co dzięki niej uzyskujemy? Przede wszystkim, dzięki specjalnemu żelowemu odlewowi na naszej szczęce zostaje rozprowadzona substancja wybielająca. W ten sposób absolutnie najprościej i najszybciej radzimy sobie z problemem rozniesienia odpowiedniej substancji na naszych zębach. Dodatkowo warto jest wspomnieć, że jest ona stosunkowo bezbolesna. Inna metoda polega na tym, żeby biel zębów wytworzyć za pomocą odpowiedniego lasera, który sprawi, że będziemy w stanie naprawdę efektywnie usuwać przebarwienia. Jest ona natychmiastowa – od razu zauważymy, że nasz uśmiech się zmienił. Niestety jest stosunkowo droga, dlatego warto jest na nią oszczędzać pieniądze wcześniej. Koszt kilku tysięcy zł to dla wielu osób spory wydatek. Są jeszcze inne, tańsze metody, możemy z nich skorzystać równie śmiało.

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz